Blog

By: iParts | December 20, 2019

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) to jeden z największych producentów samochodów na świecie. Ten włoski producent od lat prowadzi też działalność w Polsce, która fanom motoryzacji nieodłącznie kojarzy się z sukcesem popularnego Fiata 500, który został uznany za samochód roku 2008.

Fiat

Category: Porady 

Tags:

By: iParts | December 10, 2019

Dwa duże koncerny motoryzacyjne połączą siły. Po aliansie mają bardzo duże szanse na zajęcie czwartej pozycji pod względem ilości produkowanych i sprzedawanych samochodów na świcie. Decyzję ogłoszono 31 października.

części do Citroena

Category: Ogólnie o motoryzacji 

Tags:

By: iParts | October 16, 2019

Niemieckie samochody wyróżniają się wysoką jakością wykończenia, jednak często wymagają prawidłowej konserwacji i serwisowania. Części zamienne do aut pozwalają na przeprowadzenie sprawnej naprawy aut i konserwacji poszczególnych elementów. Warto zatem postawić na najlepszą jakość takich części, aby służyły przez długi czas i cechowały się wytrzymałością.

części do Audi

Category: Porady 

Tags:

By: iParts | August 19, 2019

Nowości w iParts.pl. W letniej ofercie sklepu pojawiły się nowe oleje silnikowe i wysokiej klasy dodatki do płynów samochodowych

  

Klienci motoryzacyjnego sklepu internetowego iParts.pl zyskali dostęp do nowej, jeszcze bogatszej oferty. Wprowadzone do niej nowości to głównie produkty uznanych, zagranicznych marek. Uwagę przykuwają przede wszystkim cieszące się doskonałą opinią oleje silnikowe marki XADO, a także wysokiej jakości niemieckie oleje CHEMPIOIL oraz FANFARO.


Nowe produkty w katalogu iParts.pl

Letnia oferta sklepu iParts.pl to kilka bardzo znaczących nowości. Do i tak już niezwykle szerokiej palety produktowej liczącej sobie ponad 2 mln. pozycji dodane zostały kolejne, przy czym ich dobór przeprowadzony został jak zwykle...

Category: Uncategorized 

Tags:

By: iParts | June 13, 2019

Ogólnopolski program „Karta Dużej Rodziny” funkcjonuje w Polsce od 2014 roku. Powstał on z inicjatywy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako system zniżek i dodatkowych benefitów dla rodzin wielodzietnych. W tym roku do programu, jako pierwszy i jedyny sklep internetowy z częściami samochodowymi, dołączyła marka iParts.pl.Krajowy program „Karta Dużej Rodziny” (KDR) pojawił się w czerwcu 2014 roku jako realna pomoc dla rodzin wielodzietnych, wychowujących troję i więcej dzieci. Inicjatywa została zabezpieczona w ramach ustawy o KDR, w której zapisano limity wydatków z budżetu państwa na lata 2017-2028. W roku 2019 przeznaczono z budżetu na KDR blisko 41 mln zł.


O ogromnym sukcesie programu świadczy nie tylko duża ilość rodz...

Category: Informacje prasowe 

Tags: