Blog

By: iParts | January 08, 2021

Akumulator samochodowy jest niezwykle ważnym komponentem w naszym aucie. Wpływa na komfort jazdy, który przed wszystkim jest doceniany w trudnych warunkach. Okresem podwyższonej eksploatacji akumulatora samochodowego jest zima, gdzie szczególnie doceniamy wartość tej jakże istotnej jednostki energetycznej w naszym aucie. Co powinniśmy wiedzieć na jego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji?


By: iParts | December 22, 2020

Wycieraczki samochodowe, to nieoceniony komponent przedniej i tylnej szyby w aucie. Cenne narzędzie odpowiadające za dobrą widoczność drogi, kiedy szybę zalewa niewygodny strumień wody. Co warto o nich wiedzieć, aby móc skutecznie wpłynąć na komfort jazdy?


Wycieraczki samochodowe – co warto o nich wiedzieć?

Mamy trzy rodzaje wycieraczek samochodowych, które spełniają wymogi konkretnych aut. Wśród nich wyróżniamy przegubowe (klasyczne, szkieletowe), które posiadają metalowe ramię i gumowe piór. Jest to bardzo popularny typ, występujący w starszych modelach. Ulega szybkiej eksploatacji i nie posiada równomiernego docisku pióra do szyby. Jest to dość tanie rozwiązanie jeśli chodzi o wycieraczki. Mamy też bezprzegubowe (płaskie), w których p...

By: iParts | January 22, 2020

Stworzony w 1999 roku koncern Renault-Nissan Alliance stale się rozwija i ma na swoim koncie wiele sukcesów.

Coraz więcej marek łączy się ze sobą, aby jeszcze efektywniej konkurować z pozostałymi producentami w branży motoryzacyjnej. Jedną z największych grup jest Renault-Nissan Alliance, która sprzedane swoje samochody w krajach na całym świecie.

Mitsubishi

Category: Ogólnie o motoryzacji 

Tags:

By: iParts | December 20, 2019

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) to jeden z największych producentów samochodów na świecie. Ten włoski producent od lat prowadzi też działalność w Polsce, która fanom motoryzacji nieodłącznie kojarzy się z sukcesem popularnego Fiata 500, który został uznany za samochód roku 2008.

Fiat

Category: Porady 

Tags:

By: iParts | December 10, 2019

Dwa duże koncerny motoryzacyjne połączą siły. Po aliansie mają bardzo duże szanse na zajęcie czwartej pozycji pod względem ilości produkowanych i sprzedawanych samochodów na świcie. Decyzję ogłoszono 31 października.

części do Citroena

Category: Ogólnie o motoryzacji 

Tags: