Informacje o iParts.pl

Opinie

Opinie o sklepie iParts.pl

iParts to zespół młodych, kreatywnych ludzi doskonale zorientowanych w branży motoryzacyjnej i e-commerce. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby nasz sklep był dostosowany do potrzeb klienta w takim stopniu w jakim jest to możliwe. Tylko pełne zadowolenie naszych kontrahentów daje nam maksymalną satysfakcję i motywację do dalszego działania oraz udoskonalania sklepu. Jedną z przyjemności jakie niesie za sobą prowadzenie tego typu działalności są słowa uznania padające z ust zadowolonych klientów...

 
Mariusz z Kielc

Mariusz z Kielc

Ogromny plus dla sklepu iParts.pl za całokształt. Naprawdę spory wybór części samochodowych, nawet do tych pojazdów rzadko spotykanych na naszych drogach. Ponadto ceny poszczególnych podzespołów są na bardzo atrakcyjnym poziomie, jeśli się dobrze poszuka można sporo zaoszczędzić. Do tego ekspresowa, darmowa wysyłka i dostawa pod wskazany adres. Jestem bardzo zadowolony z zakupów i z pewnością wrócę do nich w razie potrzeby. Polecam.

 
Darek z Warszawy

Darek w Warszawy

Prowadzę swój warsztat samochodowy, części do pojazdów moich klientów zamawiam samodzielnie ale są też sytuacje, w których to właściciel pojazdu kupuje podzespoły na własną rękę. Takim osobom polecam właśnie sklep iParts i do tej pory nie spotkałem się z żadnymi zastrzeżeniami. Osobiście korzystam z usług tego sklepu od kilku ładnych lat i jest to dla mnie bezdyskusyjnie sklep motoryzacyjny numer 1 - firma godna polecenia.

 
Irek z Urszulina

Irek z Urszulina

iParts.pl polecił mi mój dobry znajomy, twierdząc że jest to jeden z lepszych sprzedawców części zamiennych na naszym rynku. Od tamtej pory w razie konieczności wymiany części w moim samochodzie korzystam tylko i wyłącznie z oferty tego sklepu. Profesjonalne podejście do klienta, gołym okiem widać że Panowie mają spore pojęcie o mechanice samochodowej i że ich obecność w tej firmie nie jest dziełem przypadku. Wszystkim moim znajomym polecam sklep iParts.pl i cieszę się, że są jeszcze na rynku uczciwi i solidni sprzedawcy.

 
Emil z Zielonej Góry

Emil z Zielonej Góry

Zamawiałem u nich komplet klocków i tarcz hamulcowych do mojego Mercedesa. Początkowo miałem problem z dobraniem odpowiednich części ponieważ moje auto nie ma standardowego układu hamulcowego. Na szczęście konsultanci poradzili sobie z moim dylematem w ekspresowym tempie, już po 24 godzinach od momentu złożenia zamówienia dokonywałem wymiany hamulców w swoim aucie, wszystko ładnie spasowało, części dobre jakościowo, zgodne z opisem. Jestem usatysfakcjonowany i mogę polecić sklep z czystym sumieniem.